|
Třída: ECO Mini Standard - junioři
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lo 22
|
Lo 23
|
Lo 24
|
Lo 25
|
Lo 26
|
Celkem
|
Pořadí
|
Jméno
|
|
Licence
|
Klub
|
Náchod
|
Praha
|
Plzeň
|
Borovany
|
Náchod
|
Mi ČR
|
1
|
|
Miletín Miroslav
|
|
CZ 058-37
|
Hradec Králové
|
21
|
21
|
21
|
15
|
|
63
|
2
|
|
Pelouch David
|
|
CZ 039-32
|
Plzeň
|
18
|
18
|
18
|
21
|
|
57
|
3
|
|
Trojan Jaroslav
|
|
CZ 348-08
|
KLM Třešť
|
12
|
15
|
15
|
18
|
|
48
|
4
|
|
Foltýn Michal
|
|
CZ 137-12
|
Neptun Brno
|
10
|
0
|
12
|
12
|
|
34
|
5
|
|
Sadílek Miroslav ml.
|
|
CZ 182-26
|
Praha 4
|
8
|
10
|
0
|
10
|
|
28
|
6
|
|
Chlup Pavel
|
|
CZ 110-131
|
KloM Blansko
|
|
12
|
|
8
|
|
20
|
7
|
|
Fišer Adam
|
|
CZ 182-02
|
Praha 4
|
4
|
8
|
|
4
|
|
16
|
8
|
|
Stankiewicz Przemyslaw
|
|
POL-737
|
Polsko
|
15
|
0
|
|
0
|
|
15
|
9
|
|
Sadílek Filip
|
|
CZ 182-16
|
Praha 4
|
3
|
6
|
0
|
2
|
|
11
|
10
|
|
Čížek Lukáš
|
|
CZ 058-26
|
Hradec Králové
|
|
|
10
|
0
|
|
10
|
11
|
|
Piotrowski Kacper
|
|
POL-647
|
Polsko
|
6
|
|
|
0
|
|
6
|
12
|
|
Heidinger Robert ml.
|
|
CZ 511-003
|
Maják Borovany
|
|
|
|
6
|
|
6
|
13
|
|
Kozlowski Michal
|
|
PL-
|
Polsko
|
5
|
|
|
0
|
|
5
|
14
|
|
Čeněk Adam
|
|
CZ 511-018
|
Maják Borovany
|
|
|
|
5
|
|
5
|
15
|
|
Havelková Kateřina
|
|
CZ 511-023
|
Maják Borovany
|
|
|
|
3
|
|
3
|
16
|
|
Wozniak Krzysztof
|
|
POL-637
|
Polsko
|
2
|
|
|
0
|
|
2
|
17
|
|
Vyhnálek Josef
|
|
CZ 511-019
|
Maják Borova
|
|
|
|
1
|
|
1
|
18
|
|
Hanzlík Martin
|
|
CZ 517-17
|
České Budějo
|
|
|
|
0
|
|
0
|
19
|
|
Sviták Ondřej
|
|
CZ 511-020
|
Maják Borova
|
|
|
|
0
|
|
0
|
|
|
|
|
|
|
104
|
90
|
76
|
|
|
|
|
Třída: ECO Mini Standard - senioři
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lo 22
|
Lo 23
|
Lo 24
|
Lo 25
|
Lo 26
|
Celkem
|
Pořadí
|
Jméno
|
|
Licence
|
Klub
|
Náchod
|
Praha
|
Plzeň
|
Borovany
|
Náchod
|
Mi ČR
|
1
|
|
Pelouch Jiří
|
|
CZ 039-33
|
Plzeń
|
21
|
21
|
21
|
0
|
|
63
|
2
|
|
Fišer Zbyněk
|
|
CZ 182-03
|
Praha 4
|
18
|
15
|
15
|
21
|
|
54
|
3
|
|
Sršeň Zdeněk
|
|
CZ 148-24
|
Náchod
|
15
|
12
|
12
|
12
|
|
39
|
4
|
|
Liesch Bernd
|
|
D-604
|
Německo
|
|
18
|
18
|
0
|
|
36
|
5
|
|
Štauber Jindřich
|
|
CZ 039-30
|
Plzeň
|
|
10
|
6
|
15
|
|
31
|
6
|
|
Gregor Tomáš
|
|
CZ 348-06
|
KLM Třešť
|
12
|
8
|
5
|
10
|
|
30
|
7
|
|
Sršeň Jan
|
|
CZ 148-22
|
Náchod
|
6
|
6
|
|
18
|
|
30
|
8
|
|
Martínek Josef
|
|
CZ 148-15
|
Náchod
|
10
|
4
|
8
|
8
|
|
26
|
9
|
|
Koutník Jan
|
|
CZ 039-03
|
Plzeň
|
5
|
5
|
10
|
6
|
|
21
|
10
|
|
Kodytková Petra
|
|
CZ 148-14
|
Náchod
|
4
|
3
|
4
|
2
|
|
11
|
11
|
|
Petrle Jiří ml.
|
|
CZ 182-30
|
Praha 4
|
8
|
0
|
|
0
|
|
8
|
12
|
|
Sršňová Zdeňka st.
|
|
CZ 148-13
|
Náchod
|
2
|
2
|
3
|
1
|
|
8
|
13
|
|
Foltýn Miroslav
|
|
CZ 137-10
|
Neptun Brno
|
3
|
|
|
4
|
|
7
|
14
|
|
Gregor František
|
|
CZ 348-07
|
KLM Třešť
|
0
|
1
|
2
|
0
|
|
3
|
14
|
|
Rezková Jolana
|
|
CZ 182-20
|
Praha 4
|
1
|
0
|
1
|
0
|
|
2
|
15
|
|
Heidinger Robert st.
|
|
CZ 511-007
|
Maják Borovany
|
|
|
|
0
|
|
0
|
|
|
|
|
|
|
105
|
105
|
105
|
|
|
|
|
Třída: ECO Mini Expert - senioři
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lo 22
|
Lo 23
|
Lo 24
|
Lo 25
|
Lo 26
|
Celkem
|
Pořadí
|
Jméno
|
|
Licence
|
Klub
|
Náchod
|
Praha
|
Plzeň
|
Borovany
|
Náchod
|
Mi ČR
|
1
|
|
Štěrba Radek
|
|
CZ 039-10
|
Plzeň
|
21
|
15
|
5
|
12
|
|
48
|
2
|
|
Pubec Jan
|
|
CZ 039-19
|
Plzeň
|
18
|
18
|
10
|
5
|
|
46
|
3
|
|
Liesch Bernd
|
|
D-604
|
Německo
|
|
21
|
21
|
|
|
42
|
4
|
|
Sršňová Zdeňka
|
|
CZ 148-21
|
Náchod
|
15
|
12
|
4
|
10
|
|
37
|
5
|
|
Sršeň Jan
|
|
CZ 148-22
|
Náchod
|
|
|
12
|
21
|
|
33
|
6
|
|
Kneys Michal
|
|
CZ 039-17
|
Plzeň
|
|
|
18
|
15
|
|
33
|
7
|
|
Miletín Miroslav
|
jun
|
CZ 058-37
|
Hradec Králové
|
|
8
|
8
|
4
|
|
20
|
8
|
|
Pelouch Jiří
|
|
|
|
|
|
|
18
|
|
18
|
9
|
|
Fišer Zbyněk
|
|
CZ 182-03
|
Praha 4
|
|
|
15
|
|
|
15
|
13
|
|
Rutkowski Klaudiusz
|
|
PL-
|
Polsko
|
12
|
|
|
|
|
12
|
11
|
|
Chlup Pavel
|
jun
|
CZ 110-131
|
KloM Blansko
|
|
10
|
|
|
|
10
|
12
|
|
Sršeň Zdeněk
|
|
|
|
|
|
|
8
|
|
8
|
13
|
|
Schmidt Holger
|
|
D-1017
|
Německo
|
|
|
6
|
|
|
6
|
14
|
|
Chlup Pavel
|
jun
|
CZ 110-131
|
KloM Blansko
|
|
|
|
6
|
|
6
|
|
|
|
|
|
|
66
|
84
|
93
|
99
|
|
|
|
|
Třída: ECO standard
|
- junioři
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lo 22
|
Lo 23
|
Lo 24
|
Lo 25
|
Lo 26
|
Celkem
|
Pořadí
|
Jméno
|
|
Licence
|
Klub
|
Náchod
|
Praha
|
Plzeň
|
Borovany
|
Náchod
|
Mi ČR
|
1
|
|
Miletín Miroslav
|
|
CZ 058-37
|
Hradec Králové
|
10
|
12
|
21
|
21
|
|
54
|
2
|
|
Trojan Jaroslav
|
|
CZ 348-08
|
KLM Třešť
|
15
|
21
|
15
|
0
|
|
51
|
3
|
|
Foltýn Michal
|
|
CZ 137-12
|
Neptun Brno
|
18
|
|
12
|
18
|
|
48
|
4
|
|
Sadílek Miroslav ml.
|
|
CZ 182-26
|
Praha 4
|
12
|
15
|
0
|
12
|
|
39
|
5
|
|
Chlup Pavel
|
|
CZ 110-131
|
KloM Blansko
|
|
18
|
|
15
|
|
33
|
6
|
|
Čížek Lukáš
|
|
CZ 058-26
|
Hradec Králové
|
|
|
18
|
10
|
|
28
|
7
|
|
Stankiewicz Przemyslaw
|
|
POL-737
|
Polsko
|
21
|
|
|
0
|
|
21
|
8
|
|
Hosnedl Petr
|
|
CZ 511-002
|
Maják Borovany
|
|
|
|
8
|
|
8
|
9
|
|
Piotrowski Kacper
|
|
POL-647
|
Polsko
|
8
|
|
|
0
|
|
8
|
10
|
|
Heidinger Robert ml.
|
|
CZ 511-003
|
Maják Borovany
|
|
|
|
6
|
|
6
|
|
|
|
|
|
|
84
|
66
|
66
|
90
|
|
|
|
|
Třída: ECO standard
|
- senioři
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lo 22
|
Lo 23
|
Lo 24
|
Lo 25
|
Lo 26
|
Celkem
|
Pořadí
|
Jméno
|
|
Licence
|
Klub
|
Náchod
|
Praha
|
Plzeň
|
Borovany
|
Náchod
|
Mi ČR
|
1
|
|
Sršeň Jan
|
|
CZ 148-22
|
Náchod
|
21
|
18
|
18
|
21
|
|
60
|
2
|
|
Sršňová Zdeňka
|
|
CZ 148-21
|
Náchod
|
18
|
15
|
6
|
18
|
|
51
|
3
|
|
Liesch Bernd
|
|
D-604
|
Německo
|
|
21
|
21
|
0
|
|
42
|
4
|
|
Sršeň Zdeněk
|
|
CZ 148-24
|
Náchod
|
8
|
10
|
15
|
15
|
|
40
|
5
|
|
Mašek Jiří
|
|
CZ 039-06
|
Plzeň
|
15
|
12
|
12
|
0
|
|
39
|
6
|
|
Koutník Jan
|
|
CZ 039-03
|
Plzeň
|
10
|
5
|
10
|
6
|
|
26
|
7
|
|
Gregor Tomáš
|
|
CZ 348-06
|
KLM Třešť
|
5
|
6
|
8
|
10
|
|
24
|
8
|
|
Bubeník Tomáš
|
|
SVK 12-20
|
Slovensko
|
|
8
|
|
12
|
|
20
|
9
|
|
Foltýn Miroslav
|
|
CZ 137-10
|
Neptun Brno
|
12
|
|
|
5
|
|
17
|
10
|
|
Bubeník Ján
|
|
SVK 12-30
|
Slovensko
|
|
4
|
|
8
|
|
12
|
11
|
|
Toruniewski Waldemar
|
|
POL-752
|
Polsko
|
6
|
|
|
0
|
|
6
|
12
|
|
Pauliny Luboš
|
|
CZ 039-09
|
Plzeň
|
|
|
5
|
0
|
|
5
|
13
|
|
Pubec Jan
|
|
CZ 039-19
|
Plzeň
|
4
|
0
|
|
0
|
|
4
|
14
|
|
Fišer Zbyněk
|
|
CZ 182-03
|
Praha 4
|
|
|
|
4
|
|
4
|
|
|
|
|
|
|
99
|
99
|
95
|
99
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třída: ECO LIPO/profi CZ - senioři
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lo 22
|
Lo 23
|
Lo 24
|
Lo 25
|
Lo 26
|
Celkem
|
Pořadí
|
Jméno
|
|
Licence
|
Klub
|
Náchod
|
Praha
|
Plzeň
|
Borovany
|
Náchod
|
Mi ČR
|
1
|
|
Kneys Michal
|
|
CZ 039-17
|
Plzeň
|
21
|
21
|
21
|
18
|
|
63
|
2
|
|
Štěrba Radek
|
|
CZ 039-10
|
Plzeň
|
18
|
12
|
18
|
6
|
|
48
|
3
|
|
Pubec Jan
|
|
CZ 039-19
|
Plzeň
|
12
|
15
|
|
15
|
|
42
|
4
|
|
Fišer Zbyněk
|
|
CZ 182-03
|
Praha 4
|
15
|
|
|
21
|
|
36
|
5
|
|
Švorčík Vratislav
|
|
CZ 182-01
|
Praha 4
|
|
18
|
|
12
|
|
30
|
6
|
|
Sršňová Zdeňka
|
|
CZ 148-21
|
Náchod
|
|
|
12
|
8
|
|
20
|
7
|
|
Rezek Jaroslav
|
|
CZ 182-22
|
Praha 4
|
|
|
15
|
0
|
|
15
|
8
|
|
Pelouch Jiří
|
|
CZ 039-33
|
Plzeň
|
|
|
|
10
|
|
10
|
|
|
|
|
|
|
66
|
66
|
66
|
90
|
|
|
|
|
Třída: ECO expert - junioři
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lo 22
|
Lo 23
|
Lo 24
|
Lo 25
|
Lo 26
|
Celkem
|
Pořadí
|
Jméno
|
|
Licence
|
Klub
|
Náchod
|
Praha
|
Plzeň
|
Borovany
|
Náchod
|
Mi ČR
|
1
|
|
Foltýn Michal
|
|
CZ 137-12
|
Neptun Brno
|
18
|
|
1
|
18
|
|
37
|
2
|
|
Pelouch David
|
|
CZ 039-32
|
Plzeň
|
15
|
4
|
2
|
12
|
|
31
|
3
|
|
Stankiewicz Przemyslaw
|
|
POL-737
|
Polsko
|
21
|
|
|
|
|
21
|
4
|
|
Rezek Matyáš
|
|
CZ 182-23
|
Praha 4
|
|
|
|
21
|
|
21
|
5
|
|
Trojan Jaroslav
|
|
CZ 348-08
|
KLM Třešť
|
|
|
|
15
|
|
15
|
6
|
|
Wozniak Krzysztof
|
|
POL-637
|
Polsko
|
12
|
|
|
|
|
12
|
7
|
|
Wozniak Mateus
|
|
POL-644
|
Polsko
|
10
|
|
|
|
|
10
|
8
|
|
Chlup Pavel
|
|
CZ 110-131
|
KloM Blansko
|
|
|
|
10
|
|
10
|
9
|
|
Kozlowski Michal
|
|
PL-
|
Polsko
|
8
|
|
|
|
|
8
|
10
|
|
Piotrowski Kacper
|
|
POL-647
|
Polsko
|
6
|
|
|
|
|
6
|
|
|
|
|
|
|
90
|
4
|
3
|
76
|
|
|
|
|
Třída: ECO expert - senioři
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lo 22
|
Lo 23
|
Lo 24
|
Lo 25
|
Lo 26
|
Celkem
|
Pořadí
|
Jméno
|
|
Licence
|
Klub
|
Náchod
|
Praha
|
Plzeň
|
Borovany
|
Náchod
|
Mi ČR
|
1
|
|
Fišer Zbyněk
|
|
CZ 182-03
|
Praha 4
|
21
|
21
|
21
|
21
|
|
63
|
2
|
|
Kneys Michal
|
|
CZ 039-17
|
Plzeň
|
18
|
18
|
15
|
18
|
|
54
|
3
|
|
Linhart Lukáš
|
|
CZ 148-07
|
Náchod
|
15
|
10
|
8
|
12
|
|
37
|
4
|
|
Švorčík Vratislav
|
|
CZ 182-01
|
Praha 4
|
1
|
15
|
0
|
15
|
|
31
|
5
|
|
Mašek Jiří
|
|
CZ 039-06
|
Plzeň
|
6
|
8
|
12
|
|
|
26
|
6
|
|
Sršeň Zdeněk
|
|
CZ 148-24
|
Náchod
|
8
|
6
|
6
|
10
|
|
24
|
7
|
|
Sršeň Jan
|
|
CZ 148-22
|
Náchod
|
10
|
5
|
5
|
|
|
20
|
8
|
|
Hopf Karl Heinz
|
|
D-1346
|
Německo
|
|
|
18
|
|
|
18
|
9
|
|
Martínek Josef
|
|
CZ 148-15
|
Náchod
|
5
|
2
|
4
|
6
|
|
15
|
10
|
|
Stolarek Piotr
|
|
POL-635
|
Polsko
|
12
|
0
|
|
|
|
12
|
11
|
|
Liesch Bernd
|
|
D-604
|
Německo
|
|
12
|
|
|
|
12
|
12
|
|
Luplow Maik
|
|
D-289
|
Německo
|
|
|
10
|
|
|
10
|
13
|
|
Rezek Jaroslav
|
|
CZ 182-22
|
Praha 4
|
|
|
|
8
|
|
8
|
14
|
|
Sršňová Zdeňka
|
|
CZ 148-21
|
Náchod
|
4
|
3
|
0
|
|
|
7
|
15
|
|
Štauber Jindřich
|
|
CZ 039-30
|
Plzeň
|
|
0
|
3
|
4
|
|
7
|
16
|
|
Pelouch David
|
jun
|
CZ 39-32
|
Plzeň
|
|
4
|
2
|
|
|
6
|
17
|
|
Koutník Jan
|
|
CZ 039-03
|
Plzeň
|
3
|
0
|
0
|
2
|
|
5
|
18
|
|
Pubec Jan
|
|
CZ 039-19
|
Plzeň
|
|
0
|
|
5
|
|
5
|
19
|
|
Štěrba Radek
|
|
CZ 039-10
|
Plzeň
|
2
|
1
|
0
|
1
|
|
4
|
20
|
|
Ferjančič Michal
|
|
CZ 511-010
|
Maják Borova
|
|
|
|
3
|
|
3
|
21
|
|
Foltýn Michal
|
jun
|
CZ 137-12
|
Neptun Brno
|
|
|
1
|
|
|
1
|
22
|
|
Rutkowski Klaudiusz
|
|
PL-
|
Polsko
|
0
|
|
|
|
|
0
|
23
|
|
Czerwiński Martin
|
|
POL-636
|
Polsko
|
0
|
|
|
|
|
0
|
24
|
|
Vaňouch Miloš
|
|
CZ 182-07
|
Praha 4
|
0
|
|
|
|
|
0
|
25
|
|
Toruniewski Waldemar
|
|
POL-752
|
Polsko
|
0
|
|
|
|
|
0
|
26
|
|
Stankiewicz Eugeniusz
|
|
|
Polsko
|
0
|
|
|
|
|
0
|
|
|
|
|
|
|
105
|
105
|
105
|
105
|
|
|
|
|
Třída: Mono 1 - junioři
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lo 22
|
Lo 23
|
Lo 24
|
Lo 25
|
Lo 26
|
Celkem
|
Pořadí
|
Jméno
|
|
Licence
|
Klub
|
Náchod
|
Praha
|
Plzeň
|
Borovany
|
Náchod
|
Mi ČR
|
1
|
|
Pelouch David
|
|
CZ 039-32
|
Plzeň
|
21
|
6
|
12
|
21
|
|
54
|
2
|
|
Miletín Miroslav
|
|
CZ 058-37
|
Hradec Kr
|
12
|
10
|
6
|
18
|
|
40
|
3
|
|
Rezek Matyáš
|
|
CZ 182-23
|
Praha 4
|
|
|
8
|
12
|
|
20
|
4
|
|
Wozniak Krzysztof
|
|
POL-637
|
Polsko
|
18
|
|
|
|
|
18
|
5
|
|
Kozlowski Michal
|
|
PL-
|
Polsko
|
15
|
|
|
|
|
15
|
6
|
|
Čížek Lukáš
|
|
CZ 058-26
|
Hradec Králo
|
|
|
|
15
|
|
15
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třída: Mono 1 - senioři
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lo 22
|
Lo 23
|
Lo 24
|
Lo 25
|
Lo 26
|
Celkem
|
Pořadí
|
Jméno
|
|
Licence
|
Klub
|
Náchod
|
Praha
|
Plzeň
|
Borovany
|
Náchod
|
Mi ČR
|
1
|
|
Rezek Jaroslav
|
|
CZ 182-22
|
Praha 4
|
12
|
21
|
15
|
21
|
|
57
|
2
|
|
Pelouch Jiří
|
|
CZ 039-33
|
Plzeň
|
18
|
18
|
21
|
18
|
|
57
|
3
|
|
Fišer Zbyněk
|
|
CZ 182-03
|
Praha 4
|
21
|
12
|
10
|
15
|
|
48
|
4
|
|
Pelouch David
|
jun
|
CZ 39-32
|
Plzeň
|
|
15
|
12
|
|
|
27
|
5
|
|
Petrle Jiří ml.
|
|
CZ 182-30
|
Praha 4
|
15
|
10
|
|
|
|
25
|
6
|
|
Vaňouch Miloš
|
|
CZ 182-07
|
Praha 4
|
10
|
6
|
5
|
|
|
21
|
7
|
|
Hopf Karl Heinz
|
|
D-1346
|
Německo
|
|
|
18
|
|
|
18
|
8
|
|
Miletín Miroslav
|
jun
|
CZ 058-37
|
Hradec Králo
|
|
8
|
6
|
|
|
14
|
9
|
|
Bubeník Tomáš
|
|
SVK 12-20
|
Slovensko
|
|
|
|
12
|
|
12
|
10
|
|
Rezek Matyáš
|
jun
|
CZ 182-23
|
Praha 4
|
|
|
8
|
|
|
8
|
|
|
|
|
|
|
76
|
90
|
95
|
66
|
|
|
|
|
Třída: Hydro 1 - společná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lo 22
|
Lo 23
|
Lo 24
|
Lo 25
|
Lo 26
|
Celkem
|
Pořadí
|
Jméno
|
|
Licence
|
Klub
|
Náchod
|
Praha
|
Plzeň
|
Borovany
|
Náchod
|
Mi ČR
|
1
|
|
Miletín Miroslav
|
jun
|
CZ 058-37
|
Hradec Kr
|
15
|
0
|
21
|
21
|
|
57
|
2
|
|
Štauber Jindřich
|
|
CZ 039-30
|
Plzeň
|
0
|
0
|
18
|
18
|
|
36
|
3
|
|
Čížek Lukáš
|
jun
|
CZ 058-26
|
Hradec Králo
|
|
|
12
|
15
|
|
27
|
4
|
|
Stolarek Piotr
|
|
POL-635
|
Polsko
|
21
|
|
|
|
|
21
|
5
|
|
Wozniak Mateusz
|
jun
|
POL-644
|
Polsko
|
18
|
|
|
|
|
18
|
6
|
|
Luplow Maik
|
|
D-289
|
Německo
|
|
|
15
|
|
|
15
|
7
|
|
Kozlowski Michal
|
jun
|
PL-
|
Polsko
|
12
|
|
|
|
|
12
|
8
|
|
Czerwiński Martin
|
|
POL-636
|
Polsko
|
10
|
|
|
|
|
10
|
|
|
|
|
|
|
76
|
0
|
66
|
54
|
|
|
|
|
Třída: Hydro 2 - společná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lo 22
|
Lo 23
|
Lo 24
|
Lo 25
|
Lo 26
|
Celkem
|
Pořadí
|
Jméno
|
|
Licence
|
Klub
|
Náchod
|
Praha
|
Plzeň
|
Borovany
|
Náchod
|
Mi ČR
|
1
|
|
Dvořák Josef
|
|
CZ 182-17
|
Praha 4
|
18
|
18
|
18
|
12
|
|
54
|
2
|
|
Sadílek Miroslav st.
|
|
CZ 182-21
|
Praha 4
|
21
|
15
|
0
|
8
|
|
44
|
3
|
|
Linhart Lukáš
|
|
CZ 148-07
|
Náchod
|
|
|
21
|
21
|
|
42
|
4
|
|
Rezek Jaroslav
|
|
CZ 182-22
|
Praha 4
|
|
21
|
0
|
18
|
|
39
|
5
|
|
Schmidt Holger
|
|
D-1017
|
Německo
|
|
|
15
|
|
|
15
|
6
|
|
Miletín Miroslav
|
jun
|
CZ 058-37
|
Hradec Králo
|
|
|
|
15
|
|
15
|
7
|
|
Czerwiński Martin
|
|
POL-636
|
Polsko
|
15
|
|
0
|
|
|
15
|
8
|
|
Švorčík Vratislav
|
|
CZ 182-01
|
Praha 4
|
|
|
|
10
|
|
10
|
|
|
|
|
|
|
54
|
54
|
54
|
84
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třída: FSR E21 senioři
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lo 22
|
Lo 23
|
Lo 24
|
Lo 25
|
Lo 26
|
Celkem
|
Pořadí
|
Jméno
|
|
Licence
|
Klub
|
Náchod
|
Praha
|
Plzeň
|
Borovany
|
Náchod
|
Mi ČR
|
1
|
|
Švorčík Vratislav
|
|
CZ 182-01
|
Praha 4
|
21
|
15
|
0
|
|
|
36
|
2
|
|
Fišer Zbyněk
|
|
CZ 182-03
|
Praha 4
|
18
|
18
|
0
|
|
|
36
|
3
|
|
Liesch Bernd
|
|
D-604
|
Německo
|
|
21
|
21
|
|
|
42
|
4
|
|
Mašek Jiří
|
|
CZ 039-06
|
Plzeň
|
15
|
|
0
|
|
|
15
|
5
|
|
Rezek Matyáš
|
jun
|
CZ 182-23
|
Praha 4
|
|
12
|
18
|
|
|
30
|
6
|
|
Kneys Michal
|
|
CZ 039-17
|
Plzeň
|
|
10
|
15
|
|
|
25
|
|
|
|
|
|
|
54
|
76
|
54
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Třída: F3-E - společná
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lo 22
|
Lo 23
|
Lo 24
|
Lo 25
|
Lo 26
|
Celkem
|
Pořadí
|
Jméno
|
|
Licence
|
Klub
|
Náchod
|
Praha
|
Plzeň
|
Borovany
|
Náchod
|
Mi ČR
|
1
|
|
Stolarek Piotr
|
|
POL-635
|
Polsko
|
21
|
|
|
|
|
21
|
2
|
|
Wozniak Mateusz
|
|
POL-644
|
Polsko
|
18
|
|
|
|
|
18
|
3
|
|
Wozniak Krzysztof
|
|
POL-637
|
Polsko
|
15
|
|
|
|
|
15
|
|
|
|
|
|
|
54
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hodnocení výsledků:
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. místo
|
21
|
bodů
|
Pokud se soutěže zůčastní méně než 3 soutěžící, nejsou do seriálu
|
|
|
|
2. místo
|
18
|
bodů
|
přidělovány žádné body.
|
|
|
|
|
|
|
|
3. místo
|
15
|
bodů
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. místo
|
12
|
bodů
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. místo
|
10
|
bodů
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6. místo
|
8
|
bodů
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7. místo
|
6
|
bodů
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8. místo
|
5
|
bodů
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9. místo
|
4
|
bodů
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10. místo
|
3
|
bodů
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11. místo
|
2
|
bodů
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12. místo
|
1
|
bodů
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
další umístění
|
0
|
bodů
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Průběžné hodnocení seriálu z výsledkových listin zpracoval:
|
Ing. Ivan Kneys
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|